Apie mus

Kas mes?

about-1

Projektuojame ir gaminame individualius baldus

Baldai yra neatsiejama namų ar biuro jaukumo dalis.  Platus kokybiškų medžiagų pasirinkimo  spektras, naujausi technologiniai sprendimai bei individualus pritaikymas pagal kiekvieno poreikius. Visa tai yra sėkmingo namų interjero garantai. Būtent tai Jums ir siūlome.

Baldai iš medžio masyvo (ąžuolo, uosio).

Pagal jūsų individualią viziją pagaminsime aukščiausios klasės bei kokybės  virtuvės, miegamojo, prieškambario ar vonios  baldus.

Natūralus medis vienareikšmiškai garantuoja baldų ilgaamžiškumą. Gamyboje  naudojame tik profesionalią  baldinę furnitūrą („Blum“, „Hettich“..) Stilių įvairovė – nuo prabangios klasikos iki šiuolaikiško moderno ar minimalizmo.

Galimi šie iš medienos paviršiaus padengimo būdai:

  • Aliejavimas

Aliejavimas leidžia paviršiams „kvėpuoti“ ir akcentuoja medienos natūralumą, švelniai paryškindamas paviršių tekstūriškumą. O tonuotos alyvos leidžia išgauti švelnius tamsesnius medienos atspalvius.

Tačiau aliejuoti paviršiai yra mažiau atsparūs aplinkos mechaniniams poveikiams.

  • Beicavimas ir lakavimas

Kombinuojant šiuos padengimo būdus ne tik paryškinama natūrali medinio paviršiaus tekstūrą, bet ir suteikiamas pageidaujamas atspalvis renkantis iš plačios spalvinės gamos,  kas puikiai leidžia baldus priderinti prie namų interjero.

Lakai fiksuoja spalvą, suteikdami paviršiui papildomo atsparumo bei tvirtumo. Lakų įvairovė leidžia rinktis papildomą matiškumo ar blizgumo efektą.

  • Dažymas

Dažai padengia medinius paviršius neskaidriu sluoksniu. Jais galima išgauti didžiausią spalvinį sodrum/ryškumą. Paviršiai gali būti dažomi paliekant matomą medžio tekstūrą, arba – ją visiškai paslepiant.

Baldai iš įvairių baldinių plokščių (MDF, HPL, LMDP ir kt.)

Baldinių plokščių atsparumo įvairiems poveikiams (drėgmei, mechaniniams dirgikliams…) bei plati paviršiaus tekstūrų ir spalvų gama, leidžia ekonomiškai bei praktiškai pritaikyti baldus skirtingų paskirčių kambariuose bei žaisti dizaino sprendimų gausa. Šios klasės baldų kaina lankstesnė, nes galima rinktis iš keleto kokybės klasių, tiek pačių plokščių, tiek baldinės furnitūros.